Objavte moc Laseroterapie MLS® od spoločnosti ASA

V dnešnej dobe sa stále viac technológií snaží zlepšiť kvalitu nášho života a pomáhať nám v boji s rôznymi zdravotnými problémami. Medzi takéto inovácie patrí aj Laseroterapia MLS® od svetovo uznávanej spoločnosti ASA, ktorá kombinuje dve vlnové dĺžky v dvoch modalitách súčasne. Táto terapia je revolučná a myslím si, že je načase ju podrobnejšie predstaviť.

 

Začneme tým, že si vysvetlíme, čo to vlastne laseroterapia je. Je to technika, ktorá využíva laserové svetlo na liečenie rôznych zdravotných problémov, ako sú bolesti, zápaly, poranenia a podobne. Začína sa však ukazovať, že nie všetky laserové terapie sú rovnaké a niektoré vynikajú viac ako iné. Presne tak je to s laseroterapiou MLS®, ktorú naša spoločnosť MEDATECH už dlhodobo predáva na slovenskom trhu ako výhradný zástupca pre SR.

Laseroterapia je metóda liečby, ktorá využíva svetlo lasera na stimuláciu hojenia a regenerácie tkanív. Táto terapia funguje na princípe fotobiomodulácie, čo znamená, že svetlo lasera ovplyvňuje bunky a tkanivá na molekulárnej úrovni.

Laserové svetlo je schopné preniknúť hlboko do tkanív v závislosti od použitej vlnovej dĺžky, modality a výkonu, kde môže stimulovať mitochondrie – energetické centrály buniek. Tým sa zvyšuje produkcia ATP (adenozíntrifosfátu), ktorý je hlavným zdrojom energie pre bunky. To môže viesť k rýchlejšiemu hojeniu a regenerácii tkanív.

Okrem toho môže laseroterapia stimulovať tvorbu nových krvných ciev, čo zlepšuje prekrvenie a tým aj zásobovanie tkanív kyslíkom a živinami. Taktiež môže pomôcť znižovať zápal a bolesť tým, že ovplyvňuje nervové zakončenia a znižuje uvoľňovanie prozápalových cytokínov.

Laseroterapia je neinvazívna metóda, ktorá sa často používa na liečbu rôznych zdravotných problémov, vrátane bolesti, zápalov, rán, popálenín, kožných problémov a mnohých ďalších. Jej hlavnou výhodou je, že nevyvoláva žiadne vedľajšie účinky a je vhodná pre pacientov všetkých vekových skupín.

Laseroterapia MLS® využíva dve vlnové dĺžky: 808nm a 905nm, ktoré pôsobia súčasne. Tieto dve vlnové dĺžky spolu pracujú, aby dosiahli optimálne výsledky. Na stránke www.asalaser.com alebo www.medatech.sk môžete nájsť viac technických detailov, ale v skratke ide o to, že jedna vlnová dĺžka je zodpovedná za protizápalové a analgetické účinky , zatiaľ čo druhá slúži na stimuláciu buniek, ktoré opravujú tkanivá.

Vďaka tejto jedinečnej kombinácii dokáže Laseroterapia MLS® rýchlo a efektívne liečiť rôzne druhy zranenia, a to bez vedľajších účinkov.

Jedným z najväčších benefitov tejto terapie je, že je absolútne bezbolestná a neinvazívna. Pacienti ju môžu absolvovať pohodlne a bez obáv, pričom počet potrebných sedení závisí od konkrétnej diagnózy a závažnosti stavu.

Laseroterapia MLS® od spoločnosti ASA je skvelým príkladom toho, ako inovatívne technológie môžu výrazne zlepšiť kvalitu našich životov. ASA je lídrom v oblasti laserovej terapie a sú neustále na čele vývoja nových a účinnejších metód liečenia.

Na záver by som chcel povedať, že ak hľadáte bezbolestnú, neinvazívnu a efektívnu metódu liečby pre rôzne zdravotné problémy, mali by ste zvážiť túto výnimočnú terapie. Je pravdepodobné, že vás prekvapí jej účinnosť a rýchlosť s akou prináša výsledky. Dohodnite si stretnutie kde Vám dôkladne vysvetlíme výhody tohoto systému.

Kontaktujte nás

Ak máte záujem o naše produkty, alebo máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať. Urobíme všetko, čo je v našich silách.