DIMAP Arduino

Magnetoterapia je založená na pôsobení špecifického magnetického poľa na ľudský organizmus. Aplikáciou pulzného magnetického poľa dochádza k aktivácii metabolizmu buniek. Je dokázané, že počas rôznych chorobných stavov sa mení povrchové napätie na bunkových membránach. V priebehu magnetoterapie dochádza v tkanivách k zvýšeniu prísunu kyslíka a živín a k lepšiemu odvádzaniu splodín látkovej výmeny, čo je východiskovou podmienkou všetkých ozdravovacích procesov. Možno povedať, že aplikácia pulzného magnetického poľa vhodných parametrov stimuluje bunky k tomu, aby opäť kmitali na svojich harmonických frekvenciách a tým aktivuje v organizme regeneračné a samoliečiace procesy.

Mám záujem
Prehľadná dotyková obrazovka
  • bolestivé stavy (chrbta, hlavy, napätie svalov)
  • stavy po zlomeninách (urýchlenie hojenia)
  • ochorenia kostí a kĺbov – osteoporóza, artróza
  • traumatológia – natiahnutie, vyvrtnutie, pomliaždeniny
  • zápalové stavy – artritída, tendinitída (zápal šliach), epikondylitída (tenisový lakeť), myositída

4×75   programov. Pamäť pri výpadku prúdu uchová všetky nastavenia. Ovládanie modernou kontaktnou klávesnicou – vysoká životnosť a spoľahlivosť, výkonný nízkofrekvenčný magnet s reguláciou výkonu – max. indukcie 65mT, 4 alebo 2 nezávislé programové výstupy mg. pole = 4 x 75  obsahujúcich celé frekvenčné pásmo do 200 Hz, čas 5-90 min., individuálne alebo spoločné nastavovanie, možnosť meniť parametre v čase aplikácie, možnosť pripojenia rozdvojky, možnosť pripojenia výkonných aplikátorov so zvýšeným výkonom cca o 30%, zrýchlená nábehová doba impulzu 0,5-4 ms (0,35-2,5 ms), systém ochrany proti preťaženiu, skratu, prehriatiu, statickej elektrine, výpadkom siete.

Výkonný toroidný transformátor 820VA so zníženým vyžarovaním a tepelnou ochranou, kontrola pripojených aplikátorov, optická indikácia výstupných pulzov, riadený výkonným mikroprocesorom, akustická a optická signalizácia, pamäť poslednej aplikácie.

Vhodný pre nemocnice, rehabilitácie, LDN, ústavy sociálnej star., domovy dôchodcov, fitnes centrá… s veľkým počtom pacientov.

 

doporučená sada základných aplikátorov

A1H – plochý univerzálny kruh s priemerom 22 cm a výškou 3 cm. Používa sa na bodové aplikácie (napr. ruku, lakeť, pätu);
A2H s opaskom PF – dvojcievkový ohybný aplikátor. Používa sa na ramená, kolená, kĺby;
A3H – lôžkový štvorcievkový aplikátor s podhlavníkom. Používa sa na oblasť chrbtice, na chrbát;
S1H60 – valcový celotelový aplikátor s priemerom 60 cm. Používa sa na telo, kĺby;
S2H – valcový aplikátor s priemerom 30 cm. Používa sa na obidve končatiny napr. kolená, cievy alebo ako detský celotelový.

Referencie od Vás.

Kontaktujte nás

Ak máte záujem o naše produkty, alebo máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať. Urobíme všetko, čo je v našich silách.