Lehátka gymna.GO

Vyšetrovacie a masážne lehátka pre fyzioterapeutov, masérov, lekárov a wellness pracovníkov.

Špičkové rehabilitačné, masážne,  fyzioterapeutické stoly Gymna. Dvoj a viac segmentov s elektrickým nastavením výšky prostredníctvom nožného pedálu, celoobvodovej lišty alebo hydraulikou.

Mám záujem

Fyzioterapeutické stoly

Fyzioterapeutické stoly GYMNA , sú špeciálne navrhnuté tak, aby spĺňali potreby fyzioterapeutov a ich pacientov. Tieto stoly majú zvyčajne viacero častí, ktoré sa dajú nezávisle nastaviť tak, aby vyhovovali rôznym polohám a terapeutickým technikám. Napríklad hlavovú časť možno nastaviť tak, aby poskytovala oporu krčnej chrbtici, zatiaľ čo strednú časť možno v prípade potreby zdvihnúť alebo znížiť.
Fyziologické stoly často obsahujú aj ďalšie prvky, ako sú otvory na tvár, ktoré umožňujú pacientovi pohodlne ležať na bruchu, a držiaky na papierové uteráky na udržiavanie hygieny. Niektoré pokročilejšie modely môžu mať aj elektrické ovládanie na jednoduchšie nastavenie.

Použitie pri rôznych terapiách

Masážne a fyzioterapeutické stoly nachádzajú uplatnenie v širokej škále terapeutických postupov. Maséri ich používajú na rôzne druhy masáží, od švédskej a športovej masáže až po lymfodrenáž a reflexnú masáž. Fyzioterapeuti používajú tieto stoly na manuálnu terapiu, mobilizáciu kĺbov, naťahovanie a cvičenie. Lekári rôznych odborností na pohodlné vyšetrenie pacientov.
V oboch prípadoch stoly poskytujú stabilný a pohodlný povrch, ktorý umožňuje terapeutom pracovať efektívne a s dobrým prístupom k rôznym častiam tela pacienta. Správna výška a umiestnenie stola tiež pomáha predchádzať únave a zraneniam terapeutov, ktorí často pracujú mnoho hodín v stoji.
Kvalitné masážne a fyzioterapeutické stoly sú preto kľúčovým nástrojom pre zdravotníckych pracovníkov, pretože im umožňujú poskytovať vysokokvalitné a účinné liečby svojim pacientom a klientom.

 

Špecifikácia zariadenia

Rozmery: 206 x 67 cm
Váha : ± 75 – 80 kg (záleží od modelu)
Nastaviteľná výška: 50 – 100 cm elektrický variant
52 – 99 cm hydraulický variant
Maximálny zdvih: 200 kg
Napájanie: 230 VAC, 50/60 Hz
Spotreba: Max. 2,0 A (záleží od modelu)
Pracovný cyklus motora  Max. 2 minúty ZAP /18 minút VYP

7 prevedení

 

 

 

 

 

 

15 farebných modifikácií

Galéria

Referencie od Vás.

Kontaktujte nás

Ak máte záujem o naše produkty, alebo máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať. Urobíme všetko, čo je v našich silách.