BLT E65

EKG 12 kanálové

Prenosný EKG prístroj BLT E65

Základná konfigurácia obsahuje:
- 8 " TFT dispelej
- ovládanie dotykovým displejom a klávesnicou
- 12 zvodové snímanie
- 12 kanálová tlač
- tlač na 210 mm termiocitlivý papaier
- tlač vo formátoch
- 6×2、6×2+1R, 12×1
- 3×4、3×4+1R、3×4+3R
- režimy snímania
- automatický
- manuálny
- interpretácia - analýza záznamu
- zabudované interné filtre
- detekcia odpojenej elektródy
- zabudovaná interná Li-ion batéria 4Ah
- umožňuje tlač až 150 záznamov
- indikácia stavu batérie
- pamäť posledných 100 EKG záznamov
- možnosť rozšírenia pamäte SD kartou
- kompletné príslušenstvo pre dospelých
- podpora USB tlačiarne

MÁM ZÁUJEM

12 kanálové EKG BLT E65 poskytuje simultánny záznam zo všetkých 12 zvodov, čo vám umožní získať komplexný a detailný prehľad o elektrickej aktivite srdca vášho pacienta. S týmto prístrojom budete mať istotu, že vám neunikne žiadna dôležitá informácia a budete môcť stanoviť presnú diagnózu.

Súčasťou nášho výkonného a spoľahlivého EKG prístroja je program analýzy a interpretácie, vďaka ktorému ušetríte čas a zvýšite efektivitu vašej práce. Nechajte prístroj, aby za vás vykonal analýzu záznamu a poskytol vám cenné informácie pre ďalšie rozhodovanie o liečbe pacienta.

S prístrojom BLT E65 sa nemusíte obmedzovať len na ordináciu. Vďaka možnosti prevádzky z vstavaného akumulátora môžete vykonávať vyšetrenie aj v teréne alebo pri lôžku pacienta. Získate tak flexibilitu a možnosť poskytovať kvalitnú starostlivosť aj mimo steny vašej ordinácie.

Ovládanie prístroja je intuitívne a jednoduché vďaka dotykovému displeju. Už nebudete musieť strácať čas zdĺhavým nastavovaním a prechádzaním zložitých menu. Všetko zvládnete ľahko a rýchlo jednoduchým dotykom prsta. A pokiaľ dávate prednosť tradičnému ovládaniu, je tu pre vás aj možnosť použitia klávesnice.

S 12 kanálovým EKG BLT E65 získate spoľahlivého partnera pre vašu každodennú prax. Uľahčí vám prácu, ušetrí čas a poskytne všetky potrebné informácie na stanovenie správnej diagnózy a zvolenie optimálnej liečby pre vašich pacientov. Investujte do tohto prístroja a posuňte svoju prax na vyššiu úroveň.

12 kanálové EKG BLT E65 slúži na simultánny záznam z 12 EKG kanálov. Program analýzy a interpretácie je súčasťou tohoto výkonného a spoľahlivého  zariadenia .  Prístroj je schopný prevádzky z elektrickej siete aj zo vstavaného akumulátoru. Ovládanie prostredníctvom dotykovej obrazovky alebo prostredníctvom klávesnice.

Referencie od Vás.

Kontaktujte nás

Ak máte záujem o naše produkty, alebo máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať. Urobíme všetko, čo je v našich silách.